27 Dub

Tandem Moflar – Chyba vyhrál první závod seriálu Kolo pro život – Kutnohorskou padesátku České spořitelny

Nevidomý Marek Moflar s pilotem Jiřím Chybou (Rubena Specialized cycling team) zvítězili v populárním závodě seriálu Kolo pro život v Kutné Hoře.

V neděli pak zvítězili i v silničním závodě seriálu Povltavské extraligy. Pro tuto dvojici je to již třetí prvenství v řadě, poté co minulý týden zvítězili ve své kategorii v časovce UAC.
Tato dvojice poctivě a tvrdě trénuje a usilovně jde za svým cílem – být dobří v mezinárodním měřítku. Všude, kde se kluci objeví, budí zasloužený obdiv, úctu a obrovské nadšení.

Tandem Moflar Chyba můžete vidět v závodě Českého poháru tandemu, který se pojede 1.5. v Praze v rámci Memoriálu Jaroslava Cihláře a 3.5. v Plzni na Lopatárně.
Pro informaci připojujeme kalendář závodů Českého poháru tandemu pro rok 2009, jehož pořadatelem je SK Handicapovaných cyklistů Praha: